<<قبل از هرچیزی باید به شما بگویم که خانم بختیاری فردی بسیار ستودنی و قابل ستایش است. من طرز فکر ایشان را به خوبی درک می کنم.>>

پروفسور "ویلیام بی من"William Beeman" استاد دانشگاه مینه سوتای آمریکا در خصوص واکنش مردم کشورهای مختلف از جمله ایران به سرکوب گسترده معترضان نژادپرستی در آمریکا با پایگاه خبری-تحلیلیجام نیوزبه گفت وگو پرداخت.

"بهنوش بختیاری" هنرپیشه معروف و محبوب ایرانی که به گفته خود "رویای سفر به آمریکا را داشته"، پس از مشاهده تصاویر مربوط به سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی در ایالات متحده، با انتشار پستی دراینستاگرامخود به انتقاد از آمریکا پرداخته است. این پروفسور آمریکایی در خصوص تغییر موضع این بازیگر ایرانی گفت:

<<قبل از هرچیزی باید به شما بگویم که خانم بختیاری فردی بسیار ستودنی و قابل ستایش است. من طرز فکر ایشان را به خوبی درک می کنم.>>

وی افزود: فکر می کنم دولت آمریکا برای بسیاری از جهانگردان دنیا به دولتی منفی و سرکوبگرتبدیل شده است و وقتی آنها پا به آمریکا می گذارند در معرض انواع بازرسی، آزار و اذیت قرار می گیرند.

دولت ترامپ نسبت به اقلیت هایی مانند سیاه پوستان که از ابتدا در آمریکا ساکن بوده اند، سرکوبگرانه رفتار می کند و ضدیت شدیدی هم با مهاجران دارد.

بخشی از مصاحبه اختصاصیجام نیوزبا پروفسور "ویلیام بی من

"بهنوش بختیاری" بازیگر سینما و تلویزیون هفته گذشته در واکنش به سرکوب شدید معترضان به نژادپرستی و خشونت های پلیس آمریکا با انتشار پستی در صفحهاینستاگرامخود نوشت:<<آمریکایی که رویایش را داشتیم اینه؛ حق رو بگيم.همه جاي دنيا بي عدالتي هست. گاهی از اين كه اين همه غر ميزنم و همه چيز رو سياه مي بينم با توجه به اين كه بيشتر كشورهاي دنيا رو ديدم خجالت مي كشم. مملکت من با تمام معایبش شرف داره به همه جای دنیا>>

این پست بهنوش بختیاری با استقبال گسترده کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی روبرو شد و از سویی واکنش و عصبانیت رسانه ها و افراد ضدایرانی از جمله مسیح علینژاد و سالومه سیدنیا مجری شبکه <<من و تو>> را در پی داشت.

منبع : جام نیوز

ذوالفقار؛ سلاح ایرانی که هر نوع گلوله‌ای را شلیک می‌کند + فیلم و تصاویر

پرفسور آمریکایی: «بهنوش بختیاری» بسیار ستودنی و قابل ستایش است+ فیلم

تصمیمی عجیب و غریب برای سریال‌های شبکه نمایش خانگی/ سفره‌ای که گویا آسیب می‌رساند/ تعطیل شدن سریال‌س

آمریکا ,معترضان ,سرکوب ,واکنش ,پروفسور ,نژادپرستی ,بهنوش بختیاری ,به سرکوب ,آمریکا با ,نژادپرستی در ,به آمریکا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معرفی فیلم و سریال hala-harchi mojigraphic تبلت باز ambushrun مطالب اینترنتی تبلیغات کار شما ronasrnagsh قناری wholesale2022